Aktualności

Prezentacje PPM: Pomorski Uniwersytet Medyczny

Prezentacje PPM: Pomorski Uniwersytet Medyczny
31 lipca 2019
image_print

1. Projekt „Polska Platforma Medyczna: portal zarządzania wiedzą i potencjałem badawczym” dwukrotnie został zaprezentowany w trakcie wydarzeń promocyjnych w Szczecinie.

Pierwszą okazją stały się Dni Otwarte Funduszy Europejskich w Szczecinie. Prezentacja projektu odbyła się w Centrum Symulacji Medycznej Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie (10 maja 2019 r.). Projekt PPM zajął pierwsze miejsce w programie Polski Cyfrowej w roku 2017.
Druga prezentacja odbyła się podczas naukowej sesji środowiskowej Zachodniopomorskiego Porozumienia Bibliotek i SBP pt. „Biblioteka – nowe wyzwania”. Spotkanie to odbyło się w Bibliotece Głównej Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie (28 czerwca 2019 r.).

 

Please wait while PDF to Flipbook viewer is loading...

2. Prezentacja projektu podczas Deutsch-polnische Konferenz: Neue Wege und Bestandserhaltung in Bibliotheken, która odbyła się w Schwerinie i Rostocku w dniach 9-10 września 2019 r.

Dagmara Budek

Biblioteka Główna Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie

„Polish Platform of Medical Research: open access to biomedical science and research data management. Project of medical libraries in Poland”.

Prezentacja PPM w Schwerin

3. Prezentacja nt. Planu zarządzania danymi badawczymi:

Please wait while PDF Flipbook viewer is loading...


Formularz kontaktowy

Masz pytanie? Napisz do nas!

 
Prezentacje PPM: Pomorski Uniwersytet Medyczny